Redakcja Biuletynu

URZĄD GMINY CHOJNICE
ul. 31 Stycznia 56a
89-600 Chojnice

tel. centrala: (52) 397-21-29
fax (52) 397-35-59
e-mail: gmina@gminachojnice.com.pl
strona: www.gminachojnice.pl

Administratorzy
Mariusz Karasiewicz: mariusz@gminachojnice.com.pl; 52 3972129 wew. 320

Redaktorzy

Wydział Budownictwa i Gospodarki Przestrzennej
1. Sebastian Kwiatkowski - email: sebastiank@gminachojnice.com.pl
2. Aleksandra Ziemińska - email: aleksandraz@gminachojnice.com.pl
3. Iwona Wajer - email: iwonaw@gminachojnice.com.pl
4. Anna Macijewicz - email: annam@gminachojnice.com.pl

Wydział Finansowy
1. Renata Gruchalla Węsierska - email: renatag@gminachojnice.com.pl
2. Barbara Meyer-Myzyk - email: basiamm@gminachojnice.com.pl

Wydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich
1. Żaneta Szulc - email: zaneta@gminachojnice.com.pl
2. Adam Kuklewski - email: adamk@gminachojnice.com.pl
3. Joanna Biesek - email: joannas@gminachojnice.com.pl
4. Hanna Papierkiewicz - email: haniap@gminachojnice.com.pl
5. Mirosława Perszewska - email: mirka@gminachojnice.com.pl
6. Magdalena Kwiatkowska - email: magdalenak@gminachojnice.com.pl
7. Magdalena Kroplewska - email: magdak@gminachojnice.com.pl
8. Łukasz Kwiatkowski - email: lukaszk@gminachojnice.com.pl

Wydział Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Gospodarki Nieruchomościami
1. Piotr Wulczyński - email: piotrw@gminachojnice.com.pl
2. Agnieszka Formella - email: agnieszkaf@gminachojnice.com.pl
3. Izabela Wiencławek - email: iza@gminachojnice.com.pl

Wydział Programów Rozwojowych
1. Beata Burda - email: beatab@gminachojnice.com.pl
2. Barbara Stelmaszyk - email: barbaras@gminachojnice.com.pl
3. Daniel Michalak - email: danielm@gminachojnice.com.pl
4. Marcin Siudziński - email: marcins@gminachojnice.com.pl

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Chojnicach
1. Magdalena Wierzbowska - email: magdalenaw@gminachojnice.com.pl
2. Ireneusz Szark - email: irek@gminachojnice.com.pl
3. Dariusz Cybulski - email: dariuszc@gminachojnice.com.pl
4. Ewa Singer - email: ewas@gminachojnice.com.pl
5. Michał Krukowski - email: mkrukowski@gminachojnice.com.pl
6. Marcin Błociński - email: marcinb@gminachojnice.com.pl

Gminny Ośrodek Kultury w Chojnicach
1. Błażej Rosiński - email: blazej@gminachojnice.com.pl
2. Dorota Chmara - email: dorotac@gminachojnice.com.pl

Gminny Zespół Oświaty w Chojnicach
1. Janina Król - email: janinak@gminachojnice.com.pl
2. Justyna Wesołowska - email: justynaw@gminachojnice.com.pl

Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.
1. Mariusz Starczewski - email: mariuszs@gminachojnice.com.pl
2. Wioletta Kanthak - email: wioletta@gminachojnice.com.pl



Wytworzył: Żaneta Szulc (29 grudnia 2004)
Opublikował: Żaneta Szulc (29 grudnia 2004, 14:22:54)

Ostatnia zmiana: Mariusz Karasiewicz (2 kwietnia 2015, 12:50:08)
Zmieniono: uzupełnienie składu redakcji - uaktualnienie danych kontaktowych

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 17336

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij