Redakcja Biuletynu

URZĄD GMINY CHOJNICE
ul. 31 Stycznia 56a
89-600 Chojnice

tel. centrala: (52) 880-13-03
e-mail: gmina@gminachojnice.com.pl
strona: www.gminachojnice.pl

Administratorzy
Mariusz Karasiewicz: mariusz@gminachojnice.com.pl; 52 880 13 04
Benedykt Kulesza: benedykt@gminachojnice.com.pl; 52 880 13 04

Redaktorzy

Wydział Budownictwa i Gospodarki Przestrzennej
1. Sebastian Kwiatkowski - email: sebastiank@gminachojnice.com.pl
2. Aleksandra Białecka - Ziemińska - email: aleksandraz@gminachojnice.com.pl
3. Iwona Wajer - email: iwonaw@gminachojnice.com.pl
4. Anna Macijewicz - email: annam@gminachojnice.com.pl

Wydział Finansowy
1. Natalia Bulińska - email: nataliab@gminachojnice.com.pl
2. Barbara Meyer-Myzyk - email: basiamm@gminachojnice.com.pl

Wydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich
1. Marcin Siudziński - email: marcins@gminachojnice.com.pl
2. Żaneta Szulc - email: zaneta@gminachojnice.com.pl
3. Adam Kuklewski - email: adamk@gminachojnice.com.pl
4. Hanna Papierkiewicz - email: haniap@gminachojnice.com.pl
5. Mirosława Perszewska - email: mirka@gminachojnice.com.pl
6. Magdalena Kwiatkowska - email: magdalenak@gminachojnice.com.pl
7. Magdalena Boniek - email: magdak@gminachojnice.com.pl
8. Łukasz Kwiatkowski - email: lukaszk@gminachojnice.com.pl
9. Justyna Dziamecka - email: justynad@gminachojnice.com.pl

Wydział Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Gospodarki Nieruchomościami
1. Piotr Wulczyński - email: piotrw@gminachojnice.com.pl
2. Ireneusz Kierszk - email: ireneuszk@gminachojnice.com.pl
3. Izabela Wiencławek - email: iza@gminachojnice.com.pl

Wydział Programów Rozwojowych
1. Robert Sawicki - email: roberts@gminachojnice.com.pl
2. Barbara Stelmaszyk - email: barbaras@gminachojnice.com.pl
3. Daniel Michalak - email: danielm@gminachojnice.com.pl
4. Marcin Belzerowski - email: marcinb@gminachojnice.com.pl

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Chojnicach
1. Magdalena Wierzbowska - email: magdalenaw@gminachojnice.com.pl
2. Ireneusz Szark - email: irek@gminachojnice.com.pl
3. Dariusz Cybulski - email: dariuszc@gminachojnice.com.pl
4. Ewa Singer - email: ewas@gminachojnice.com.pl

Gminny Zespół Oświaty w Chojnicach
1. Mariola Ossowska - email: mariolao@gminachojnice.com.pl

metryczka


Wytworzył: Żaneta Szulc (29 grudnia 2004)
Opublikował: Żaneta Szulc (29 grudnia 2004, 14:22:54)

Ostatnia zmiana: Mariusz Karasiewicz (17 lutego 2022, 07:22:37)
Zmieniono: aktualizacja

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 24353