Dane



Gminny Zespół Oświaty
ul. 31 Stycznia 56a
89-600 Chojnice
tel/fax 052 39 722 46; tel. komórkowy 0606373488
NIP 555 17 60 761
REGON 091645460
e-mail gzo@gminachojnice.com.pl

Dyrektor mgr Anita Sznajder
pok. Nr 307
tel. 052 39 722 46 w. 341 
anitas@gminachojnice.com.pl


Główny Księgowy mgr Renata Misztal
pok. Nr 309
tel 052 39 722 46 w. 343
renatam@gminachojnice.com.pl


Inspektor mgr Magdalena Szypryt

pok.309
052 39 722 46 w. 343
magdalenas@gminachojnice.com.pl


Starszy inspektor Barbara Janowska
pok. Nr 303
tel. 052 39 722 46 w. 354 
basiaj@gminachojnice.com.pl

Inspektor mgr Sylwia Czarnowska
pok. Nr 303
tel. 052 39 722 46 w. 354
 sylwiac@gminachojnice.com.pl


Inspektor lic. Mariola Ossowska
pok. Nr 308
tel. 052 39 722 46 w.310
mariolao@gminachojnice.com.pl


Podinspektor ds. administracji mgr Justyna Zakrzewska
pok. Nr 308
tel. 052 39 722 46 w.310
gzo@gminachojnice.com.pl

Podinspektor ds. oświaty mgr Katarzyna Porębska
pok. Nr 310
tel. 052 39 722 46 w.342
katarzynap@gminachojnice.com.pl

Podinspektor lic. Beata Jankowska
pok. Nr 310
tel. 052 39 722 46 wew.342
beataj@gminachojnice.com.pl


Godziny i dni urzędowania:

od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00

regulamin (38kB) word
STRUKTURA (31kB) word
statut (41kB) word
rejestr umów 2014 (74kB) word
rejestr umów 2015 (16kB) word
rejestr umów 2016 r. (292kB) pdf
Rejestr umów 2017 r. (24kB) excel
Rejestr umów 2018 r. (27kB) word

Rejestr umów 2019 rok


Lp.Numer umowyData zawarcia umowyWykonawca umowyPrzedmiot umowyOkres obowiązywania umowyWartość umowy (brutto)Uwagi



















































































































































































































































































































































































































































































































Wytworzył: Janina Król (21 października 2010)
Opublikował: Jan Adminowicz (12 stycznia 2005, 15:02:27)

Ostatnia zmiana: Mariola Ossowska (7 lutego 2019, 13:37:44)
Zmieniono: aktualizacja

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 12327

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij