Wykaz Pracowników GOK



GMINNY OŚRODEK KULTURY
ul. Kościerska 10/2
89-600 Chojnice
Pracownicy:
mgr inż. Justyna Rząska - Dyrektor - e-mail: justyna@gokchojnice.pl
mgr Ewa Cisewska - Główny Księgowy e-mail: ewac@gokchojnice.pl
mgr Robert Nieżurawski - Specjalista Administracyjno - Księgowy - e-mail: robertn@gokchojnice.pl
mgr Dorota Chmara - specjalista d/s kultury - e-mail: dorotac@gokchojnice.pl
lic. Krzysztof Syngierski - Specjalista d/s Sportu - e-mail: krzysztofs@gokchojnice.pl
mgr inż. Barbara Wieczorek - Specjalista Administracyjno - Biurowy - e-mail: barbaraz@gokchojnice.pl
mgr Justyna Wesołowska - Specjalista Administracyjno - Biurowy - e-mail: justynaw@gokchojnice.pl (zastępstwo)
mgr Justyna Serowik - Referent - pracownik biurowy- e-mail: justynas@gokchojnice.pl




I. WIEJSKIE DOMY KULTURY

Wiejski Dom Kultury w Ogorzelinach
ul. Boczna 1
89-620 Chojnice
tel. 052 39-879-29
tel. 533 343 476
Pracownicy:
Władysław Kanikowski - Kierownik WDK - e-mail: wladyslawk@gokchojnice.pl
Joanna Szupińska - p.o. kierownika WDK - e-mail: joannaj@gokchojnice.pl
mgr Mateusz Milewski - Instruktor - e-mail: mateuszm@gokchojnice.pl

Wiejski Dom Kultury w Silnie
ul. Główna 49
Poczta: 89-620 Chojnice
tel. 052 39-876-97
tel. 533 343 446
Pracownicy:
mgr Edyta Barwina - Kierownik WDK - e-mail: edytab@gokchojnice.pl
Jerzy Porębski - Instruktor - e-mail: jerzyp@gokchojnice.pl

Wiejski Dom Kultury w Swornegaciach
ul. Mestwina 10
89-608 Swornegacie
tel. 052 39-811-25
tel. 533 343 471 / 533 343 475
Pracownicy:
mgr inż. Zbigniew Chrapkowski - Kierownik WDK - e-mail: zbigniewc@gokchojnice.pl
mgr Dominik Dykier - Instruktor - e-mail: dominikd@gokchojnice.pl
mgr Marcin Stoltmann - Instruktor - e-mail: marcins@gokchojnice.pl
Karolina Jażdzewska - Instruktor - e-mail: karolinaj@gokchojnice.pl
Bożena Szwal - Gemba - e-mail: bozenas@gokchojnice.pl


II. ŚWIETLICE

Świetlica Wiejska w Angowicach
Angowice 40
Poczta: 89-620 Chojnice
tel. 533 343 486
Instruktor:
lic. Sylwia Uziębło - e-mail: sylwiau@gokchojnice.pl

Świetlica Wiejska w Chojniczkach
ul. Chojnicka 76
Poczta: 89-606 Charzykowy
tel. 533 343 451
Instruktor:
Bożena Kurek - e-mail: bozenak@gokchojnice.pl
Dorota Januszewska - e-mail: dorotaj@gokchojnice.pl  (zastępstwo)

Świetlica Wiejska w Ciechocinie
Ciechocin 35A
Poczta: 89-620 Chojnice
tel. 052 39-874-78
tel. 533 343 452
Instruktor:
Violetta Rossek - e-mail: violettar@gokchojnice.pl

Świetlica Wiejska w Czartołomiu
Czartołomie 4/1
Poczta: 89-606 Charzykowy
tel. 533 343 495
Instruktor:
mgr Sylwia Studzińska - e-mail: sylwias@gokchojnice.pl

Świetlica Wiejska w Krojantach
ul. 18 Pułku Ułanów 11
Poczta: 89-641 Nowa Cerkiew
tel. 533 343 496
Instruktor:
mgr Piotr Dyląg - e-mail: piotrd@gokchojnice.pl 

Świetlica Wiejska w Lotyniu
Lotyń 33/1
Poczta: 89-641 Nowa Cerkiew
tel. 533 343 478
Instruktor:
mgr Katarzyna Domeradzka-Gołochowicz - e-mail: katarzynag@gokchojnice.pl

Świetlica Wiejska w Nowym Dworze
Nowy Dwór 19/2
Poczta: 89-665 Ogorzeliny
tel. 533 343 469
Instruktor:
Paulina Frymark  - e-mail: paulinaf@gokchojnice.pl

Świetlica Wiejska w Nowym Ostrowitem
Nowe Ostrowite 15
Poczta: 89-620 Chojnice
tel. 533 343 488
Instruktor:
lic. Iwona Szczepanik - e-mail: iwonas@gokchojnice.pl

Świetlica Wiejska w Pawłowie
ul. Tucholska 16
Poczta: 89-620 Chojnice
tel. 533 343 487
Instruktor:
Małgorzata Jasińska-Łobocka - e-mail: malgorzataj@gokchojnice.pl
mgr sztuki Karol Ostrowski - e-mail: karolo@gokchojnice.pl

Świetlica Wiejska w Racławkach
Racławki 23
Poczta: 89-620 Chojnice
tel. 533 343 467
Instruktor:
mgr Joanna Orlikowska - e-mail: joannao@gokchojnice.pl

Świetlica Wiejska w Klawkowie
ul. Dębowa 7
89-620 Chojnice
tel. 533 343 465
Instruktor:
mgr Karolina Zyglarska-Werner - e-mail: karolinaz@gokchojnice.pl

Świetlica Wiejska w Kłodawie
Kłodawa 4
89-620 Chojnice
tel. 533 343 491
Instruktor:
lic. Marzena Cysewska - e-mail: marzenac@gokchojnice.pl

Świetlica Wiejska w Kruszce
Kruszka 7
89-620 Chojnice
tel. 533 343 492
Instruktor:
mgr Stanisław Czapiewski - e-mail: stanislawc@gokchojnice.pl

Świetlica Wiejska w Nowej Cerkwi
ul. 18 Pułku Ułanów Pomorskich 7
Nowa Cerkiew
89-620 Chojnice
tel. 533 343 461
Instruktor:
mgr Małgorzata Drążkowska - e-mail: malgorzatad@gokchojnice.pl




Orlik w Charzykowach
ul. Szkolna 1
89-606 Charzykowy
tel. 533 343 485

Gminna Biblioteka Publiczna w Charzykowach
Szkoła Podstawowa
ul. Szkolna 1
89-606 Charzykowy
tel. 533 343 497

Wytworzył: admin (14 stycznia 2005)
Opublikował: Jan Adminowicz (14 stycznia 2005, 13:16:05)

Ostatnia zmiana: Dorota Chmara (8 września 2017, 09:30:59)
Zmieniono: dodanie numerów służbowych

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 17983

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij